Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині перекрито міжнародний тіньовий трафік постачання елітного алкоголю

06.04.2016 12:39 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькій області співробітники податкової міліції та Служби безпеки України припинили діяльність з виготовлення, зберігання та збуту незаконно

 виготовленої алкогольної продукції, а також перекрили нелегальний канал постачання в країну елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва.

У ході операцій «Рубіж-2016» та «Акциз-2016» і розслідування кримінального провадження було встановлено, що групою осіб здійснюється на території області незаконне виробництво, зберігання, транспортування і реалізація незаконно виготовленого алкоголю під виглядом горілки, розлитої у beg-in-box. При цьому на ємностях не було акцизних марок і відповідно жодна гривня податків не сплачувалась.

Крім того, зловмисниками було організовано канал постачання з Польщі на митну територію України елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва поза митним контролем. Для цього партії товару дробилися і переправлялися спеціально залученими для цієї мети громадянами. Алкоголь доставлявся під виглядом придбаного для власного вживання. Всього у зазначеній тіньовій схемі були задіяні понад 150 чоловік.

Після перетину кордону товар накопичувався в обумовленому місці у селі Шегині на Львівщині. Надалі алкоголь або переправлявся вантажними автомобілями на склад, розташований в Хмельницькому, або вирушав покупцям відразу з пункту накопичення. Крім того, реалізація товару здійснювалась через ринки і торгову мережу області.

Для здійснення незаконної діяльності зловмисники використовували два приватних будинки, квартиру, склади, приміщення одного з розважальних закладів, а також два вантажних автомобіля. У результаті проведених обшуків виявлено та вилучено понад тисячу літрів незаконно виготовленого алкоголю під виглядом горілки, понад дев'ять тисяч літрів елітного алкоголю іноземного виробництва, чорнові записи щодо осіб і транспортних засобів, задіяних у вказаній схемі, накладні на відправку продукції через служби доставки, а також чеки на придбання алкоголю на території Польщі. Загальна сума вилученого становить майже 1,4 мільйона гривень. Тривають

Опубликовано : 06.04.2016 12:39   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів