Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Збільшення надходжень з ЄСВ передбачає вихід представників бізнесу з тіньової виплати зарплати

06.04.2016 12:42 Текст:  Т+   T-  

 До державних цільових фондів у І кварталі поточного року від роботодавців Хмельниччини надійшло 590 мільйонів гривень єдиного внеску на

 загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У порівнянні з відповідним періодом 2015 року темп росту сплати ЄСВ становить 67 відсотків, а це означає, що перерахована до державних соціальних фондів сума коштів менша на 288 мільйонів гривень. У галузевому підрозділі фіскальної служби області пояснюють це, насамперед, тим, що з 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24 грудня 2015 року № 909-VIII, який вніс кардинальні зміни в адміністрування ЄСВ, суттєво зменшивши навантаження на фонд зарплат.

Для роботодавців знижено середню ставку нарахованого до сплати єдиного соціального внеску із 41 відсотка до 22 відсотків для всіх платників. Окрім того, скасовано відрахування ЄСВ для робітників, яке складало 3,6 відсотка.

На переконання провідних фахівців Державної фіскальної служби Хмельниччини, досягти адекватного збільшення надходжень з ЄСВ можна лише через процеси детінізації оплати праці. «Відтепер роботодавці зекономлені на зменшенні ставки ЄСВ кошти можуть спрямувати на підвищення рівня зарплат найманим працівникам. А загалом зменшення навантаження на фонд оплати праці передбачає виведення з «тіні» неоподаткованої заробітної плати, що позитивно позначитися соціальній захищеності працюючих та посилить платіжний баланс.», - констатувала керівник підрозділу адміністрування єдиного внеску ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталія Савчук.

Також регіональне представництво фіскальної служби нагадує страхувальникам про необхідність в обов‘язковому порядку сплачувати ЄСВ на рахунки, вказані у реквізитах та на інформаційному порталі ДФС, що дозволить уникнути непорозумінь та фінансових санкцій за ненадходження коштів.

Опубликовано : 06.04.2016 12:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів