Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому рейди по «Первоцвіту» тривають!

12.04.2016 12:41 Текст:  Т+   T-  

 06 квітня цього року в рамках операції «Первоцвіт» працівниками відділу природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області спільно з представниками ГУ національної поліції у Хмельницькій області проведено рейдові перевірки на ринках 

 м.Хмельницького з метою виявлення порушень порядку збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України.

Зокрема державними інспекторами було перевірено ринок «Кооператор», що у м. Хмельницькому. Під час проведення рейдової перевірки виявлено факт незаконної реалізації цибулі ведмежої (черемші) громадянкою Хмельницької області, що є порушенням ст. 10 Закону України «Про рослинний світ» та ст. 19 Закону України «Про Червону книгу України».

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 88-1 КУпАП, який направлено до судових органів для подальшого розгляду.

До відома! За кожен екземпляр добутої черемші порушник повинен відшкодувати державі збитки розміром в 62 гривні. Підкреслюємо, що мова йде не про один пучок, а про одну рослину, тобто за пучок з 100 примірників «ведмежої цибулі» доведеться заплатити 6200 гривень!

Попереджаємо, що рейди в межах проведення операції «Первоцвіт 2016» проходитимуть постійно на всій території Хмельницької області до 15 червня 2016 року включно.

Опубликовано : 12.04.2016 12:41   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів