Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Посади дерево з думкою про мир!

13.04.2016 16:30 Текст:  Т+   T-  

 «Посади дерево з думкою про мир!» - саме під таким гаслом працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області 8 квітня приєднались до Всесвітньої

 соціально-екологічної ініціативи «Дерева Миру», метою якої є проявлення позиції за мир шляхом висадження дерев. Організатори акції – Громадська організація «Українська Креативні реформатори» та Всесвітній глобальний рух за чисту планету «Trees of peace».

 

Учасниками акції в мікрорайоні Дубово, що в обласному центрі, були висаджені саджанці дуба червоного та берези звичайної, які були надані ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство».

 

«Такі акції є надзвичайно важливими. Кожне посаджене дерево – це здобуток для екології та здоров’я людей. Саме такі благородні справи сприяють не тільки озелененню міста, а й об’єднанню громадськості, виховують бережне ставлення до живої природи та потребу змінювати світ на краще власною працею» - зазначила Наталія Сологуб – завідувач сектору взаємодії з громадськістю та ЗМІ інспекції.

У свою чергу Держекоінспекція у Хмельницькій області висловлює вдячність координатору акції - громадському діячу Сергію Аніськову та студентській молоді Хмельницького технічного ліцею, які впорядкували територію перед посадкою дерев.

Будо прибрано 50-т мішків сміття. Висаджено понад 40 дерев, дуби та липи. У майбутньому Управління з питань екології планує заповісти дану ділянку та створити сквер «Сонячний». Весь мусор комунальним господарством був вивезений вчасно.
Основні меседжі:
Чисто не там де придирають, а там де НЕ смітять!
Про екологічну Культуру та природоохоронну відповідальність.
За мир в Україні та у всьому Світі!

 

Звертаємось до всіх мешканців Хмельниччини долучитись до Всесвітньої акції «Дерева Миру» та зробити свій внесок в озеленення країни!

Якби всі саджали дерева, то мир був би в серці кожного українця!

 

Опубликовано : 13.04.2016 16:30   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів