Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

22 квітня Меджибіж офіційно відкриває туристичний сезон.

13.04.2016 17:40 Текст:  Т+   T-  

 Меджибіж запрошує на безкоштовні майстер-класи з археології, виставку іконопису та куліш

 Аби зробити свято для всіх, у програмі відкриття – «круглий» стіл і розважальна програма. На гостей чекатиме літературна та мистецька подорож у історію містечка і замку Саме у такому вигляді відкриття туристичного сезону у Меджибожі відбудеться вперше.

Організатори сподіваються, що такий формат буде цікавий для фахівців у галузі туризму, місцевої громади та гостей з інших місць. Відкриє свято «круглий» стіл «Туристичні перспективи Меджибожа і його об’єднаної територіальної громади». – Через те, що Меджибіж містечко туристичне, ми намагатимося спонукати територіальну громаду до того, щоб вона теж прийняла участь у розвитку туризму. Для цього ми на круглий стіл запросили і селищного голову, і керівництво громади, а також місцевих активістів.

Так ми хочемо дати поштовх розвитку туризму. Аби досягти того рівня громад, де вже займаються зеленим та історичним туризмом. – розповідає  заступник директора Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Ігор Западенко. Розважальна програма для сімейних груп та простих туристів теж складатиметься з декількох частин. У передвеликодні дні у фортеці презентують виставку іконопису на склі від Тетяна Цимбарецької. За задумом організаторів, вона буде спрямована на відродження пам’яток.

Адже замковій церкві, яка пройшла крізь руйнування у радянські часи та відродження у незалежній Україні, цьогоріч виповнюється 430 років. Аби вшанувати річницю, виставку відвідають священики кількох конфесій. Не менш привабливою обіцяє стати і літературна імпреза «Історія кохання Меджибізької фортеці» від хмельницької студії «Літературне Поділля».

Крім того, будуть і звичайні розваги вихідного весняного дня. А для дітей – безкоштовні майстер-класи з археології. На всіх учасників чекатиме безкоштовний куліш. Ціна участі у відкритті символічна. Власне, це звичайний квиток до фортеці. Почнуться заходи об 11 годині."Всім"

Опубликовано : 13.04.2016 17:40   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів