Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

На Хмельниччині підприємства-виробники отримали понад 600 сертифікатів для євроекспорту

25.04.2016 20:15 Текст:  Т+   T-  

 Відповідно до запроваджених з 1 січня 2016 року нових умов торгівлі з країнами ЄС експортерам Хмельницької області митницею оформлено 630 сертифікатів з перевезення товарів EUR.1. Водночас статус уповноваженого експортера присвоєно трьом суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності краю.

 експортера присвоєно трьом суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності краю.

Як пояснюють у Хмельницькій митниці ДФС, це означає, що до товарів українського походження, які експортуються до країн – членів Європейського Союзу і відповідають вимогам Угоди з ЄС, діють преференційні ставки ввізного мита.

З іншого боку перевагою використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно, без залучення митниці, визначає та декларує походження товарів на комерційних товаросупровідних документах, що дозволяє прискорити процедуру експорту товару. При цьому строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.

«Хмельницька митниця ДФС, співпрацюючи з бізнес-спільнотою краю, активно впроваджує новітні методи налагодження зовнішньоторгівельних зв‘язків із партнерами з Європи та далекого зарубіжжя. У нашому активі не лише такі апробовані методи як подання митних декларацій в електронному вигляді, що досяг рівня понад 97 відсотків, та забезпечення оптимального часу для оформлення товарів, але й проведення семінарів-практикумів, «круглих столів», наукових конференцій з розгляду актуальних питань митної політики та внесення пропозицій щодо вдосконалення такого роду процесів», - зауважив керівник Хмельницької митниці ДФС, доктор економічних наук Іван Бережнюк.

Опубликовано : 25.04.2016 20:15   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів