Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім анульовано 22 ліцензії.

25.04.2016 21:44 Текст:  Т+   T-  

 Цього року Державною фіскальною службою Хмельниччини зафіксовано 22 випадки продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років. В усіх випадках несумлінних підприємців позбавлено права на роздрібний продаж підакцизних товарів.

 підприємців позбавлено права на роздрібний продаж підакцизних товарів.

Якщо порівнювати зі статистикою відповідного періоду минулого року, то на цю пору за такого роду правопорушення на Хмельниччині було анульовано 10 акцизних ліцензій.

В цілому з метою посилення контролю за обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДФС у Хмельницькій області за перший квартал 2016 року проведено 47 перевірок, задокументовано 77 порушень на загальну суму фінансових санкцій 721 тисяча гривень.

Найбільш поширеними правопорушеннями на ринку обігу підакцизних товарів, окрім продажу алкоголю та цигарок тінейжерам, є зберігання даної групи товарів без акцизних марок, порушення режиму дотримання мінімальних цін на алкогольні напої та безліцензійна торгівля ними.

Наразі фахівцями регіонального представництва ДФС посилено контроль за організацією роботи уповноважених представників з метою запобігання випуску не облікованої підакцизної продукції шляхом проведення раптових перевірок на акцизних складах та податкових постах, а також за продажем підакцизних товарів у районних центрах та сільських населених пунктах.

Опубликовано : 25.04.2016 21:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів