Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Чистота нашого життя починається з чистоти та порядку нашої оселі!

26.04.2016 19:12 Текст:  Т+   T-  

 В Україні є традиція дбати про чистоту та порядок. Завдяки щорічній весняній акції з наведення благоустрою, міста і села стають чистішими, комфортнішими для проживання

 людей. Так, традиційно у квітні-травні в Україні проходить Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій.

Не стали змінювати цій традиції і працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, які дружним колективом вийшли 21 квітня цього року на впорядкування прилеглої території біля адмінприміщення інспекції.

Державні інспектори, озброївшись необхідними інструментами, замітали та прибирали тротуари, білили дерева, та виконували інші роботи з впорядкування прилеглої території щоб мешканцям Хмельниччини було приємно бачити своє місто охайним та затишним. «Багато залежить від кожного з нас, якими будуть наші міста і села. Всі ці заходи реалізуються для того, аби навести порядок у населених пунктах Хмельниччини та перетворити її на прекрасний куточок Поділля!» - зауважив виконуючий обов’язки начальника інспекції Даценко О.Ф.

Окрім того, в рамках проведення Дня довкілля, працівниками Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області було зачищено від сміття придорожню смугу лісового заказника місцевого значення «Лісогринівецький», що розташований на території Хмельницького лісництва ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство». Працювали добросовісно, з натхненням, бо чистота нашого життя починається з чистоти та порядку нашої оселі і подвір’я.

Опубликовано : 26.04.2016 19:12   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів