Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

До розкрадання значних сум бюджетних коштів причетні службові особи підприємства ризикової категорії з Хмельницького

28.04.2016 13:33 Текст:  Т+   T-  

 У Києві податковою міліцією викрито посадових осіб одного з консорціумів, які розкрадали бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

Як наслідок, зареєстровано кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України за фактом ухилення від сплати податків

 посадовими особами консорціуму, які розкрадали кошти з бюджету.

Встановлено, що держава виділила консорціуму з державного бюджету засоби на будівництво однієї з гідроелектростанцій. З метою їх розкрадання зловмисники перераховували гроші на рахунки підприємств ризикових категорій, зареєстрованих в Києві, Хмельницькому і Вінниці. При цьому ціни на матеріали і роботи посадовці завищували у 8-9 разів.

Також зареєстровані випадки переведення у готівку грошових коштів керівництвом консорціуму шляхом їх переказу на рахунки підконтрольних фірм за нібито виконані роботи і послуги.

На підставі постанов суду було проведено 12 обшуків у вказаних містах за адресами розміщення офісних приміщень і місць проживання фігурантів провадження.

У результаті виявлено і вилучено бухгалтерську документацію, чорнові записи, комп'ютерну техніку, печатки підконтрольних підприємств ризикових категорій і підприємств-нерезидентів, а також грошові кошти в гривнях та іноземній валюті на загальну суму понад 10 мільйонів гривен.

Крім того, вилучено наркотичні речовини.

Тривають слідчі дії.

Опубликовано : 28.04.2016 13:33   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів