Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Фіскальна служба Хмельниччини легалізувала працю понад 800 найманих працівників

28.04.2016 13:36 Текст:  Т+   T-  

 Цього року співробітники Державної фіскальної служби Хмельницької області виявили 843 найманих: працівників, які отримували заробітну плату в «конвертах». Вони не сплачували податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок.

За результатами контрольно-перевірочних заходів 672 фізичних особи залучено до

 державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності. В цілому за результатами перевірок роботодавцям, які не забезпечили соціальний захист праці найманих осіб, донараховано 2,2 мільйона гривень ПДФО та ЄСВ.

На сьогодні досить ефективними стали заходи з легалізації праці найманих осіб за галузевим принципом. Зокрема, у місті Хмельницькому в ході обстежень салонів краси та перукарень виявлено 14 неоформлених працівників, за результатами співбесід з 26 фізичними особами-підприємцями зареєстровано 43 найманих працівники.

У даному контексті також отримано перші результати відпрацювання і так званих «народних підприємців». Окремі з них уже зареєстрували свою діяльність та офіційно оформили трудові відносини з найманими працівниками. За результатами здійснення фактичних перевірок ряду громадян, які працювали без державної реєстрації, матеріали направлено до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Фіскальною службою краю проводиться подальший збір інформації для ідентифікації суб‘єктів господарської діяльності, які працюють поза правовим полем і не сплачують податки.

Опубликовано : 28.04.2016 13:36   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів