Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині виплата заробітної плати «у конвертах» обійдеться несумлінним роботодавцям у 6 мільйонів гривень

14.05.2016 16:20 Текст:  Т+   T-  

 Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, цього року за результатами

 контрольно-перевірочної роботи у 53 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плату та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

За результатами проведених перевірок донараховано 6,3 мільйона гривень. Це 5,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 840 тисяч гривень – єдиного соціального внеску. Майже мільйон гривень із суми раніше не сплачених податків уже надійшов до бюджету.

З початку року фахівцями ДФС Хмельниччини виявлено 994 працюючих особи, які не були оформлені згідно вимог законодавства. За результатами контрольно-перевірочних заходів 517 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

Водночас Державною фіскальною службою Хмельниччини з метою активізації роботи по виявленню неоформлених найманих працівників та осіб, які здійснюють діяльність у торгівельних закладах та на ринках області без державної реєстрації та, відповідно, без сплати податків і зборів, ініційовано проведення спільних заходів з місцевими органами влади, власниками торгівельних центрів та адміністраціями ринків щодо отримання реєстрів фізичних осіб, які орендують торгові місця. Також власникам торгівельних центрів та керівникам ринків з метою легалізації робочих місць запропоновано провести відповідну інвентаризацію.e.mail.ru

Опубликовано : 14.05.2016 16:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів