Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому змагалися молоді українські дизайнери

04.06.2016 15:39 Текст:  Т+   T-  

 На всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу “Барви Поділля”, який щорічно відбувається у нашому місті, митці та мисткині представили 27 колекцій чоловічого і жіночого одягу та 11 суконь. 

 Цього року у конкурсі взяли участь студенти з Хмельницького, Тернополя та Володимира-Волинського. Від міської влади подарунок отримала студентка кафедри дизайну Хмельницького національного університету Мирослава Побережна. На свято моди, краси та творчого польоту, яке проходило у приміщенні телерадіокомпанії «Поділля-центр», завітав секретар міської ради Михайло Кривак, який привітав від міської влади усіх присутніх і вручив переможниці конкурсу подарунок – швейну машину, повідомляють на сайті міської ради.

«Від Хмельницької міської ради, міського голови Олександра Симчишина та особисто від себе щиро вітаю усіх вас на святі моди та краси. Надзвичайно вражений цим чудовим дійством, що тут відбувається, хочу висловити слова подяки усім причетним до організації та проведення цього прекрасного свята, - зазначив Михайло Кривак. – Вражений тим, як може реалізуватися політ фантазії молодих людей за допомогою тканини, ниток та аксесуарів. Ви молоді, гарні і творчі особистості. Я вітаю вас з тим, що ви вийшли на цю сцену і продемонострували свій талант».

У конкурсі «Барви Поділля» взяли участь студенти кафедр дизайну, технології і конструювання швейних виробів, теорії та методики трудового і професійного навчання, Студентського будинку моделей Хмельницького національного університету, а також учні Хмельницької дитячої школи мистецтв. Місцевих дизайнерів «розбавили» і гості з Галицького коледжу ім. В. Чорновола, Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. Кримського. Змагалися митці у трьох номінаціях: “Власний погляд”, “Молода нація” та “Фольк”. Роботи молодих дизайнерів оцінювало компетентне журі, яке очолив заслужений художник України Олександр Гуменчук. Авторам у представленні колекцій на сцені допомагали три модельні агенції міста. Серед них – Студентський Будинок моделей Хмельницького національного університету, керівник Ірина Баннова, яка також є організатором щорічного фестивалю «Барви Поділля».
Уже протягом двадцяти чотирьох років «Барви Поділля» лишаються відкритою культурною подією для всіх, хто намагається бути обізнаним в актуальних тенденціях моди. Конкурс є невід’ємною частиною як молодої індустрії вітчизняної моди, так і загалом сучасної культури.http://podilska.info/

Опубликовано : 04.06.2016 15:39   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів