Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Журналістів привітали посадовці.

04.06.2016 16:12 Текст:  Т+   T-  

 І у них буває свято. Журналісти Хмельниччини отримували вітання з нагоди професійного Дня. Динамічна робота та цікаві теми – те, без чого не можна уявити життя кореспондента.

 Та як у будь-якій іншій спеціальності, окрім цікавих знайомств та актуальних репортажів, і тут є мінуси. Про них та про тих, хто працює, коли інші відпочивають – далі наш святковий сюжет.

У цей день вони – герої дописів та сюжетів. Адже весь час слідкують за подіями в області та місті. За таку оперативність нині отримують подяки та вітання.
Головне у творчій професії – любити свою роботу, кажуть нинішні винуватці свята. Адже із такою фанатичною відданістю, на сім’ю та дозвілля не вистачає часу. Проте, в той же час, така зайнятість дозволяє отримувати шквал емоцій, які згодом трансформуються у стимул творити та розвиватися далі. Молода дружина та мама двох дітей Анастасія Галянт без відриву від виробництва зуміла працювати на двох фронтах .
Як і в кожній професії, у журналістиці є безліч мінусів. Насамперед, акули пера та володарі мікрофону називають публічність. До того ж не всі розуміють – саме достовірна подача інформації формує довіру у глядачів та читачів.
А ще журналісти розвіюють міфи, які складаються у деяких глядачів. Мовляв, матеріали можна зробити швидко та без будь-яких зусиль. Телекореспондент нашого каналу Оксана Чушкіна веде журналістські розслідування. Тому інколи доводиться ризикувати не лише дорогою телеапаратурою, а й життям. Проте, каже, кінцевий продукт вартий таких зусиль.
Усім колегам у переддень свята бажаємо нових яскравих подій та позитивних сюжетів. Адже наша робота – віддзеркалення того, чим живе суспільство.http://news.tv7plus.com/

Опубликовано : 04.06.2016 16:12   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів