Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У парку ім. Шевченка планували будівництво із підземною парковкою

04.06.2016 20:15 Текст:  Т+   T-  

 Прокуратура цьому завадила. Суд задовольнив вимогу у Європейський День Парків
У парку ім. Шевченка, який є об’єктом природо-заповідного фонду, земельну ділянку розміром 1200 квадратних метрів відділи під будівництво із підземним паркінгом.

 Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
– Встановлено, що на підставі рішення сесії міської ради, без проведення земельних торгів, з ТОВ «Гранд-Альянс» було укладено договір про передачу у користування земельної ділянки площею 1200 кв.м. вартістю 362 тис гривень по вул. Володимирській, 58/2 на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Сквер імені Т.Г. Шевченка» під будівництво громадської будівлі із підземною парковкою, – йдеться у повідомленні.
Прокуратура звернулася до суду із позовом, аби визнати недійсними рішення ради та договору оренди земельної ділянки, оскільки землю неправомірно вилучено із земель природо-заповідного фонду, які охороняються як національне надбання.
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, позовні вимоги прокуратури судом задоволено повністю:
– Збережено цілісність об’єкту ПЗФ та надано громаді міста можливість і надалі використовувати сквер в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних та оздоровчих цілях. Цікаво те, що таке рішення суд ухвалив у Європейський День Парків – 24 травня.

Опубликовано : 04.06.2016 20:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів