Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Зупинку «П’яте колесо» у Хмельницькому скоро закриють

05.06.2016 00:08 Текст:  Т+   T-  

 Нова зупинка біля підземки обійдеться міському бюджету в 354 тисячі гривень. Вже за місяць автобуси і тролейбуси ставатимуть лише біля «Ощадбанку». Зупинку «Торговий центр», яку хмельничани ще називають «П’ятим колесом», закриють.

 Довгі колони маршруток і тролейбусів затримують рух транспорту на перехресті Подільської та Кам’янецької. Проблему має вирішити закриття зупинки «Торговий центр». Вже за місяць громадський транспорт зупинятиметься лише біля підземки.

- Протягом місяця маршрутки і тролейбуси ще будуть робити посадку/висадку пасажирів на двох зупинках, - розповів «ВСІМ» заступник начальника управління транспорту Хмельницької міськради Сергій Шепурєв. -

Ми вже готуємо проект. Згідно нього зупинки «Торговий центр» більше не буде. На облаштування повноцінної зупинки біля підземки та розширення дороги з міського бюджету виділили 354 тисячі гривень. Довжина «кишені» становить 35 метрів, ширина – 3 метри. Виконавцем усіх робіт є «Хмельницьке шляхово­-будівельне управління 56».

Більшість робіт уже виконано. Залишилося встановити пішохідну огорожу. Планують зробити це до липня. Як повідомили «ВСІМ» в управлінні ЖКГ, на зупинці не передбачено встановлення торгових точок. Чи буде облаштоване місце для очікування транспорту з лавочками та накриттям поки невідомо.

джерело : vsim ua

Опубликовано : 05.06.2016 00:08   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів