Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У місті пройшла наукова конференція кардіологів щодо лікування інфаркту

05.06.2016 08:58 Текст:  Т+   T-  

 У м. Хмельницькому за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася науково-практична конференція на тему: «Регіональна реперфузійна мережа – національний стандарт лікування гострого інфаркту міокарда». Мета конференції полягала у вирішенні проблем смертності населення від серцево-судинних захворювань.

 Як повідомляє Сайт міста з посиланням на прес-службу Хмельницької обласної державної адміністрації та «Поділля-Центр», до конференції долучилися провідні лікарі-кардіологи, терапевти, анестезіологи, кардіохірурги та лікарі загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ) Хмельницької області.

У режимі відеоконференції з вітальним словом до медиків звернувся в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський. Він зауважив, що організація надання медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями є першочерговим завданням у діяльності МОЗ України і підтримана на рівні уряду.

Професор кафедри кардіології НМАПО ім. П. Шупика Максим Соколов відкрив наукову конференцію. Він розповів, що на сьогодні в Україні впроваджується інноваційний проект МОЗ України «Регіональна реперфузійна мережа в дії» щодо невідкладної медичної допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда та взаємодії служби екстреної медичної допомоги та системи кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню. Планується, що сформована система дозволить вирішити такі проблемні питання, а саме:

знизити госпітальну летальність у лікувальних закладах до 5-7%;
збільшити своєчасне виявлення пацієнтів з гострими коронарними синдромами з елевацією і без елевації сегмента ST;
посилити взаємодію служби екстреної медичної допомоги та системи кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню;
наблизити доступність якісної та ефективної високоспеціалізованої медичної допомоги населенню.
Директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич наголосив, що такі конференції сприяють підвищенню ефективності роботи кардіологів та лікарів ЗПСМ. А злагоджена взаємодія вузьких спеціалістів допоможе знизити показники смертності від серцево-судинних захворювань. Також він зауважив, що пріоритетним є проведення інформаційно-профілактичної роботи серед громадськості.

На конференції з науковими доповідями виступили головний позаштатний кардіолог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Віктор Васильківський, головний позаштатний кардіохірург ДОЗ ХОДА Андрій Кланца, заступник головного лікаря з клінічної роботи КЗ «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології», кандидат медичних наук Ігор Данильчук.

Висококваліфіковані лікарі представили увазі присутніх наукові доповіді на такі теми:

стан надання невідкладної кардіологічної допомоги пацієнтам з ГКС у Хмельницькій області;
стан надання, досягнення та перспективи інтервенційної та кардіохірургічної допомоги пацієнтам з ГКС у Хмельницькій області;
гострий коронарний синдром з елевацією сегменту ST, стратегія та логістика його лікування.
На завершення науково-практичного заходу всім учасникам вручили сертифікати.

Опубликовано : 05.06.2016 08:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів