Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

ВАША ЗБРОЯ – ЦЕ ВАШ СМАРТФОН І ВАШЕ СЕРЦЕ

02.07.2016 11:02 Текст:  Т+   T-  

Інтернет-фестиваль Переможців – це серія Всеукраїнських інтернет-конкурсів, в яких можуть брати участь українці будь якого віку та статі. Інтернет-фестиваль включає в себе дуже багато різноманітних інтернет-конкурсів із такими простими умовами та такими великими можливостями, що тільки самий лінивий відмовиться від шансу прославитись на всю Україну і, при цьому, ще й виграти чималий приз. У Фестивалі також можуть приймати участь і відповідні заклади: дитячі будинки будь-якого типу, школи інтернати будь-якого підпорядкування, ЗОШ, ліцеї та гімназії, коледжі, ВНЗ та Академії.

 

 У конкурсній програмі може бути представлений будь-який фільм, слайд-шоу або просто гарне фото, зняті мобільним телефоном чи відеокамерою, відеореєстратором чи планшетом. Але в усіх випадках вони мають бути фактом творчої діяльності та зняті на відповідні теми Фестивалю.

Через наш Фестиваль ми намагаємось надати можливість якомога більшій кількості українців проявити свою особисту ініціативність та креативність у налагодженні відповідного порядку в Україні. Велику можливість проявити себе на Фестивалі матимуть не лише українські водії та молодь, але й наші чудові та розумні Жінки. Всі вони будуть виконувати головне завдання Фестивалю Переможців – висвітлення, і тим самим знищення проблем, які принижують Україну.

Сайт Фестивалю Переможців – www.morality.com.ua/festival. 

Опубликовано : 02.07.2016 11:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів