Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині 7 людей отруїлися куркою-гриль

20.07.2016 15:30 Текст:  Т+   T-  

 Після святкування дня народження 7 людей опинилося на лікарняному ліжку. Всі вони отруїлися приготованою власноруч куркою-гриль.

18 липня епідеміологи зафіксували спалах кишкової інфекції в Дунаївцях. Захворіло сім осіб після святкування дня народження 17 липня. Постраждалі звернулись за медичною допомогою. Їх госпіталізували в інфекційне відділення Дунаєвецької ЦРЛ. Про це повідомляють у прес-службі Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Форма перебігу хвороби: у 6 осіб - легка, в 1 особи – середньої важкості.

"З епідеміологічного анамнезу встановлено, що захворілі пов’язують захворювання з вживанням курки гриль домашнього приготування, яка була запечена на вугіллі 17 липня." - йдеться у повідомленні.

Епідеміологи обстежили 3 контактних на кишкову групу інфекцій, відібрали 4 зразки харчових продуктів, 40 змивів на патогенну та умовно-патогенну флору, 3 зразки питної води. У вогнищах проведена заключна дезінфекція, ведеться медичне спостереження за контактними та санітарно-освітня робота серед населення.

Джерело : vsim ua 

Опубликовано : 20.07.2016 15:30   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів