Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Дипломи випускникам педакадемії надрукують на звичайному принтері

20.07.2016 14:47 Текст:  Т+   T-  

 Проблеми виникли через перезавантаження Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

У передостанній день прийому заяв та документів на вступ, 18 липня, випускники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії нарешті зможуть отримати дипломи. Щоправда, не ламіновані, а на звичайному папері, надруковані на принтері.

Через це вступна кампанія для випускників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, які мали отримати диплом «молодшого спеціаліста» і продовжити навчання, опинилася під загрозою зриву. Як повідомила ректор навчального закладу професор Інна Шоробура, проблеми з видачею документів виникли для близько 170 випускників. Разом з тим, майже півтисячі студентів, які закінчили академію, змогли вчасно отримати дипломи «бакалавра» і «магістра».

«Пакет документів готується ще в травні, за місяць до випуску. Все, що від нас вимагалося, ми зробили. Проблеми виникли через перезавантаження Єдиної державної електронної бази з питань освіти», - зазначила доктор педагогічних наук, профессор Інна Шоробура.

За її словами, уже сьогодні, 18 липня, система нарешті видала номери дипломів випускників. Відповідно до нормативно-правової бази, їх віддруковують безпосередньо в академії.

«Є наказ Міністерства освіти, що не обов’язково диплом має бути заламінованим. Є форма – відповідно до неї видається диплом. При вступі необхідно вказувати лише номер диплома. Але ми замовляємо і такі дипломи, через тиждень, думаю, віддамо їх випускникам», - каже Інна Шоробура.

Ректор зазначає, що про проблеми неодноразово повідомляли Міністерство освіти, є численні звернення. Тим часом абітурієнти переймаються, що не зможуть вчасно подати документи на вступ в інші навчальні заклади, оскільки поки не мають дипломів. Закінчення прийому заяв та документів - 19 липня.

Джерело : ye ua 

Опубликовано : 20.07.2016 14:47   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів