Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Дипломи випускникам педакадемії надрукують на звичайному принтері

20.07.2016 15:47 Текст:  Т+   T-  

 Проблеми виникли через перезавантаження Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

У передостанній день прийому заяв та документів на вступ, 18 липня, випускники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії нарешті зможуть отримати дипломи. Щоправда, не ламіновані, а на звичайному папері, надруковані на принтері.

Через це вступна кампанія для випускників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, які мали отримати диплом «молодшого спеціаліста» і продовжити навчання, опинилася під загрозою зриву. Як повідомила ректор навчального закладу професор Інна Шоробура, проблеми з видачею документів виникли для близько 170 випускників. Разом з тим, майже півтисячі студентів, які закінчили академію, змогли вчасно отримати дипломи «бакалавра» і «магістра».

«Пакет документів готується ще в травні, за місяць до випуску. Все, що від нас вимагалося, ми зробили. Проблеми виникли через перезавантаження Єдиної державної електронної бази з питань освіти», - зазначила доктор педагогічних наук, профессор Інна Шоробура.

За її словами, уже сьогодні, 18 липня, система нарешті видала номери дипломів випускників. Відповідно до нормативно-правової бази, їх віддруковують безпосередньо в академії.

«Є наказ Міністерства освіти, що не обов’язково диплом має бути заламінованим. Є форма – відповідно до неї видається диплом. При вступі необхідно вказувати лише номер диплома. Але ми замовляємо і такі дипломи, через тиждень, думаю, віддамо їх випускникам», - каже Інна Шоробура.

Ректор зазначає, що про проблеми неодноразово повідомляли Міністерство освіти, є численні звернення. Тим часом абітурієнти переймаються, що не зможуть вчасно подати документи на вступ в інші навчальні заклади, оскільки поки не мають дипломів. Закінчення прийому заяв та документів - 19 липня.

Джерело : ye ua 

Опубликовано : 20.07.2016 15:47   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів