Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Великий теніс – великі гроші: хмельничанин хоче вкластися, аби збудувати тенісні корти.

21.07.2016 08:51 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому можуть з’явитися професійні тенісні корти. Усе залежить від волі депутатів міської ради.

 Городянин Андрій Басалай хоче перебудувати старі – ті, що на Прибузькій. На добру справу чоловік із власної кишені готовий витратити близько 150 тисяч євро. Єдине, що просить у депутатів – землю. Її, відповідно до рішення, винесеного на розгляд 7-ої сесії, котра відбудеться в середу. Попередньо проект рішення розглянули на колегії міськради. Оксана Чушкіна – далі.

Питання щодо передачі трьох тенісних кортів, розташованих на території ДЮСШ № 3 викликало чимало суперечок серед керівників фракцій та начальників управлінь. Суть його наступна. Міськрада дає дозвіл управлінню молоді та спорту передати в безоплатне користування на 10 років 2400 квадратів землі на Прибузькій, 3/1 приватному підприємцю Андрію Басалаю. За це чоловік робить сучасні корти – з поліуретановим покриттям та надувним тентом. Школа використовує їх для навчання, а підприємець, в вільний від навчання час, для заробітку. Чогось захмарного, каже, не очікує. Бо робить це, не задля грошей, а для дітей. Адже у місті великий теніс просто занепадає.
Начальник управління молоді та спорту каже, подібна ініціатива в чоловіка виникла не з проста. Адже його двоє дітей є учнями 3-ї спортивної. Вони, якраз, і займаються тенісом. Чоловік здавна допомагає закладу – то транспортом, то фінансами, його зацікавленість в розвитку великого тенісу видно здавна.
Незважаючи на запевнення пана Ремеза, депутати в поглядах так і не зійшлись. Одних цікавило майбутнє земельного наділу, інших заробіток підприємця. Були й такі, котрі певні, що корти має робити місто. Думка останніх пана Андрія, до речі, потішила. Каже, якщо місто візьметься відновлювати корти з задоволенням сприятиме цьому.
20 липня відбудеться 7-е сесійне засідання. Зрештою там депутати і мають вирішити – давати землю підприємцю, а чи самим спробувати відновити тенісні корти.http://news.tv7plus.com/

Опубликовано : 21.07.2016 08:51   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів