Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Дунаївцях після святкування дня народження 7 осіб захворіли на кишкову інфекцію

21.07.2016 09:11 Текст:  Т+   T-  

 В м. Дунаївці, було зафіксовано спалах кишкової інфекції в побуті. Семеро осіб захворіли після святкування дня народження напередодні, 17 липня.

 Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Державної санітарно-епідеміологічної служби України, після виявлення симптомів хвороби потерпілі звернулись до лікарів 18-19 липня. Їх госпіталізували в інфекційне відділення Дунаєвецької ЦРЛ. Медики стверджують, що в 6 осіб легка форма перебігу хвороби, а в 1 особи – середньої важкості.

Лікарі провели дослідження і встановили, що громадяни захворіли внаслідок вживання курки гриль, яка була приготовлена у домашніх умовах та запечена на вугіллі у неділю, 17 липня.

Під час епідеміологічного розслідування медиками було обстежено 3 контактних на кишкову групу інфекцій, відібрано 4 зразки харчових продуктів, 40 змивів на патогенну та умовно-патогенну флору, 3 зразки питної води.

У вогнищах проведені заходи заключної дезінфекції, а також ведеться медичне спостереження за контактними та санітарно-профілактична робота серед населення.

Наразі триває епідеміологічне розслідування.http://khmelnytsky.com.ua/

Опубликовано : 21.07.2016 09:11   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів