Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Хмельницькі поліцейські розповіли, як перевозити великогабаритний та небезпечний вантаж у літній період

21.07.2016 09:14 Текст:  Т+   T-  

 Громадянам пояснили, як поводитись з великогабаритним та небезпечним вантажем у літній період. Адже в денний час рух транспорту понад 24 тонни заборонений.

  А автівка з небезпечним вантаженим має бути маркована, а водій - пройти спецпідготовку. Перевізники при перевезенні великогабаритних вантажів повинні дотримуватися навантаження, передбаченого в реєстраційних документах на транспортні засоби.

У випадку перегрузу потрібно оформити в поліції спеціальний дозвіл. Про це повідомляють у прес-службі Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області. Відсутність такого дозволу крається штрафом згідно статті 132-1 «Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» КУпАП у розмірі 510 гривень.

Впродовж останнього місяця поліцейськими спільно зі співробітниками Укртрансінспекції виявили 15 таких правопорушень на території області. Також поліцейські наголошують на особливостях руху великогабаритного транспорту за температури понад +28 градусів. За таких умов рух транспорту загальною вагою понад 24 тонни у денний час заборонено — йому можна пересуватися автомобільними дорогами тільки з 20.00 до 10.00 години.

"Що стосується перевезення небезпечних вантажів, то автомобіль має бути спеціально маркований, водій повинен пройти відповідну підготовку і мати свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення такого роду вантажів. Недотримання цих вимог карається штрафом." - йдеться у повідомленні.

Джерело : vsim ua

Опубликовано : 21.07.2016 09:14   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів