Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Управління освіти Хмельницької міської ради більше не буде

21.07.2016 10:49 Текст:  Т+   T-  

 Припинення роботи управління освіти і перетворення його в департамент підтримали депутати Хмельницької міської ради. Фінансування профтехосвіти цього року переклали на плечі місцевих бюджетів. ПТУ,

 які розташовані в містах обласного значення, мають фінансувати міські бюджети, а в менших населених пунктах – з обласного.

На плечі бюджету Хмельницького лягло фінансування 7-ти ПТУ, які розташовані на території міста. Як зазначив начальник управління освіти Хмельницької міської ради Роман Миколаїв, в управлінні немає спеціаліста, який би міг вести роботу з цими навчальними закладами. Саме тому постало питання припинило існування міського управління освіти шляхом перетворення його в департамент.

- В управлінні є потреба в посадах, які відповідатимуть за цей напрямок, - заявив Роман Миколаїв. Нагадаємо, в Хмельницькій області налічується 32 ПТУ, в яких навчається майже 11 тисяч дітей. Цьогоріч на їхнє фінансування необхідно 140 мільйонів гривень, але якщо міський бюджет спроможний профінансувати заклади на 75%, то для бюджетів міст обласного значення суми є захмарними.

Джерело : vsim ua

Опубликовано : 21.07.2016 10:49   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів