Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Із декрету — у директори

21.07.2016 12:06 Текст:  Т+   T-  

 Із декретної відпустки у директорське крісло. Поки розгнівані вчителі оббивали пороги керманича міста та вимагали, аби всі директори залишилися на своїх робочих місцях — У 16-му колегіумі представляли нового керівника. Щоправда, цього разу обійшлося без звичного розмаху, гучних обіцянок та головного освітянина Романа Миколаїва.

 Кому ж пощастило очолити навчальний заклад та із яким настроєм зустріли новоспеченого директора його підлеглі ? — бачила Катерина Середюк.

Прийшли, представили…пішли. У колегіумі імені Володимира Козубняка кадрові зміни у прискореному режимі. На знайомство із новопризначеним керівником прийшло кілька вчительок та колишній директор. Нову очільницю оплесками не вітали та хитромудрими питаннями не «закидали». Позаяк, тут знають жінку вже давно.

Пані Оксана в освіті «своя» — знає всі підводні течії та камені. Починала із вчителя початкових класів, потім майже 10 років пропрацювала заступником директора з виховної роботи в 28 школі. Після того, жінка зайняла крісло головного спеціаліста в управлінні освіти. Саме завдяки 20-річному досвіду їй і довірили посаду керівника 16 колегіуму.

Пропозиція, яка ошелешила. Оксана Василівна нам зізналася, коли їй запропонували посаду директора – ледь не отетеріла. Адже 2 роки провела в декретній відпустці і ще не встигла із неї повернутися, як її назначили керівником. Говорить: вже трішки оговталася і дуже щаслива, що очолюватиме один з найкращих навчальних закладів Хмельницького.

Начальник управління освіти Роман Миколаїв новоспечену директрису не привітав — захід «оминув» , адже в цей час допомагав Олександру Симчишину «правити» міську сесію. Саме там ми з ним поспілкувалися. Виявилося, старі контракти добігли свого терміну в 12ти загальноосвітніх навчальних закладах міста , з них у 2-х його таки продовжать. А щодо інших 3-х поки що ведуться перемовини. Звісно, для вчителів та батьків ці зміни — шокуючі, але штурмом та силою тут не зарадити.

Що ж, ми бажаємо новопризначенцям м’якеньких директорських крісел та поменше розбишак. Подивимося, що вийде із такого кадрового перевороту.

Опубликовано : 21.07.2016 12:06   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів