Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині викрито групу реалізаторів алкогольного фальсифікату

21.07.2016 16:02 Текст:  Т+   T-  

 Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Хмельницькій області завершено досудове розслідування у кримінальному

 провадженні за підозрою групи осіб у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 28 та частиною 1статті 204 Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування встановлено, що вказані особи, діючи за попередньою змовою та маючи спільний злочинний умисел, без реєстрації підприємницької діяльності та дозволів, здійснювали реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв. На час проведення обшуку на місця збуту у підозрюваних вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої під виглядом горілки в кількості 2010 літрів, що були розлиті в 201 картонну коробку «beg-in-box» ємністю 10 літрів кожна. Також знайдено докази здійснення реалізації цього фальсифікату.

Фігурантам оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, пов‘язаного з незаконним обігом підакцизних товарів, затверджено обвинувальний акт, який направлено в прокуратуру Хмельницької області для спрямування до суду.

Опубликовано : 21.07.2016 16:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів