Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Несподіваний успіх та міжнародне визнання чекали на невідому навіть в нашій області вчительку образотворчого мистецтва маленького села Боришківці на Кам’янеччині

21.07.2016 16:52 Текст:  Т+   T-  

 ВЧИТЕЛЬКА З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ РИЗИКНУЛА… І ЗДОБУЛА МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ

 Вона дослухалася до порад свого директора та ризикнула витягнути з шухляд свої творчі роботи й виставити їх на людський суд.

Відтоді художниця-майстриня стрімко набуває популярності. Цього тижня, до прикладу, їде на запрошення мера одного з польських міст на шосту міжнародну виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва, а далі планує відвідати й Туманний Альбіон.

Вчителька образотворчого мистецтва Боришківців так і складала б свої картини й роботи декоративно-ужиткового мистецтва у шухляди столу, коли б не директор школи, яка взялася «піарити» свою талановиту підлеглу. І розпочали з районного конкурсу «Вчитель року». Далі – обласний етап, всеукраїнський, потім – нова вершина: гран-прі на виставці в столиці та подаровані дві путівки в Європу. Відтоді коло поціновувачів майстеності Юлії Степанюк вийшло за межі України.

Майстриня зізнається: було страшно. Але відгуки найсуворіших поціновувачів були схвальні, і в майстрині з’явилося друге дихання в творчості.

А от наставниця вчительки й керівника шкільних гуртків ніскільки не сумнівалася в визнанні таланту майстрині.

У доробку художниці-майстрині чимало робіт, виконаних в різних техніках та жанрах. Але справжнє визнання прийшло після презентації тканих картин-гобеленів. Їх уже бачили в Польщі, на міжнародній виставці минулого року, і вони так сподобалися, що цьогоріч майстриня отримала особисте запрошення на черговий фестиваль.

За літні канікули вчителька планує прийняти не одне запрошення взяти участь у виставках чи провести майстер-класи. А з 1 вересня вона знову вчитиме боришковецьких школярів премудростей народних ремесел.

Більше про художницю-майстриню дивіться в програмі «Село і люди» наступного понеділка. http://odtrk.km.ua/

Опубликовано : 21.07.2016 16:52   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів