Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Операція «ТАКСІ»

21.07.2016 17:59 Текст:  Т+   T-  

 Операція ТАКСІ! Лише кожний третій хмельницький таксист із понад двох тисяч має ліцензію на перевезення пасажирів. Інспектори одразу кількох служб почали рейди з відлову нелегалів. Каратимуть гривнею кожного, хто возить людей без ліцензії. А штраф добряче вдарить по кишені – це від 17 до 34 тисяч гривень.

 Операція «ТАКСІ» стартувала одразу у всіх куточках нашого міста. Інспектори всерйоз взялися за нелегалів.

А податковий інспектор цього дня полював на живця. Він викликав таксі до свого дому, приїхав на роботу і попрохав показати ліцензію. Перевізник, як «ошпарений» вискочив із машини і накивав п’ятами.

Із понад 2000 приватних таксистів, які курсують містом, лишень дві сотні платять податки.

Інспектори Укртрансбезпеки за тиждень спіймали на гарячому три десятки таксистів. Раніше нелегалів просто попереджали, а тепер кожен порушник сплатить чималий штраф.

На машини із шашечками інспектори чатують разом із патрульними. Лише цього дня вранці встигли оформити 3 штрафи. Це лише за годину роботи. Найбільше нелегалів кажуть крутиться поруч із ЖД та ринком.

Робота ця не легка і небезпечна. Хтось із водіїв працює на фірму, а хтось – сам на себе. Останні, здебільшого, таксують уночі. Чому нелегально? Зізнаються: державі, яка не допомагає людям, нічого не винні.

http://33tv.com.ua/

Опубликовано : 21.07.2016 17:59   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів