Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У серпні на вулиці Хмельницького виїдуть 3 нові тролейбуси від «Богдана»

27.07.2016 14:29 Текст:  Т+   T-  

 Троє новеньких «рогатих» з’явиться у місті вже на початку серпня. Ще 7 тролейбусів КП «Електротранс» планує закупити наприкінці літа. Вони виїдуть на вулиці вже до кінця осені.

 Тролейбусний парк Хмельницького незабаром поповниться трьома «рогатими». Кошти на них виділили ще взимку, але процес затягнувся. Переможцем у конкурсних торгах вкотре став Луцький автоскладальний завод «Богдан Моторс».

В місті вже є 6 тролейбусів від цього виробника. - Луцький завод «Богдан Моторс» майже завжди пропонує найнижчу ціну, але водночас і виконує усі необхідні технічні вимоги до тролейбусів. На три нові «Богдани» з міського бюджету пішло 12,6 мільйонів гривень, - розповідає «ВСІМ» директор КП «Електротранс» Віктор Паламарчук.

Цьогоріч міська влада виділила ще додатково 32,2 мільйонів гривень на закупівлю 7 тролейбусів. «Рогаті» мають вийти на вулиці міста вже до кінця листопада. - Наприкінці серпня ми проведемо тендер через систему електронних закупівель Prozorro, тому що сума, яку на них виділила, не є маленькою, щоб ризикувати. Фірмі-переможцю ми дамо термін до кінця листопада, щоб вони привезли нам тролейбуси, - пояснює Віктор Паламарчук.

http://vsim.ua/

Опубликовано : 27.07.2016 14:29   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів