Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У ПІВДЕННОМУ БУЗІ ЗАФІКСУВАЛИ ПІДВИЩЕНИЙ ВМІСТ РОЗЧИНЕНИХ ОРГАНІЧНИХ РЕЧОВИН ТА НІТРИТІВ

28.07.2016 14:04 Текст:  Т+   T-  

 У червні поверхневі води басейну Південного Бугу характеризувалися підвищеним вмістом розчинених органічних речовин, нітритів, азоту амонійного, хрому (+6) та фенолів. Такі даннні наводять Хмельницький обласний центр

 з гідрометеорології та Хмельницьке обласне управлінням водних ресурсів.

"Показник БСК5, який характеризує наявність у воді нестійких органічних сполук, перевищував гранично допустимі концентрації для водойм рибогосподарського призначення у 2,1 рази (найвище значення зафіксовано на позначці 2,7 ГДКрг, 1 км нижче м.Хмельницький).

Вміст азоту амонійного в р.Південний Буг перевищував допустимі рівні рибогосподарських нормативів у 10,9 рази (найбільше значення цього показника зафіксовано 1 км нижче м.Хмельницький, і становило 20,3 ГДКрг). Вміст фенолів перевищував гранично допустимі концентрації для водойм рибогосподарського призначення у 2,5 рази.

Середньомісячні значення концентрації нітритів у водах Південного Бугу перевищували гранично допустимі у 5,1 рази (найбільше значення цього показника зафіксовано 1 км нижче м. Хмельницький, і становило 9,8 ГДКрг). Середнє значення хрому (+6) перевищувало гранично допустимі концентрації для водойм рибогосподарського призначення у 4,75 рази", - повідомляють у відомствах.

Опубликовано : 28.07.2016 14:04   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів