Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У хмельницькому зоокуточку з'явилася нова тварина

31.07.2016 11:53 Текст:  Т+   T-  

 Днями у зоокутку в парку імені Чекмана "поселилася" нова тварина. 

Маленька вівця вивчає територію поруч із клітками, де жили кенгуру та єнот. Із хмельницького звіринця останнім часом надходили лише погані новини. Нещодавно у зоокутку померли фазан та баран.

Через скандал звільнили двох працівників. Нагадаємо, що дресирувальник Сергій Пальохін забрав подарованих ним єнота та кенгуру. Але зоокуточок продовжує працювати і радувати маленьких відвідувачів, яких, до речі, після поганих звісток не поменшало. Доглядальниця тварин Наталія Розум'як розповіла журналістам «ВСІМ», що овечку взяли взамін барана. У кого придбали тваринку пані Наталя не цікавилась. - Я навіть не встигла вівцю назвати, - розповідає доглядальниця Наталя Розум’як, - Її лише позавчора привезли.

Овечка ще не освоїлася, всіх боїться. Вона ж раніше ходила у стаді, а тут сама, та й відвідувачів багато. Та вже потроху звикає. Вівця мешкає та пасеться на острівці. По-сусідству із в’єтнамськими свинками, нутріями та павичем. Поруч вже бігають галасливі дітлахи, яким кортить побачити нову жительку звіринця.
 

http://vsim.ua/

Опубликовано : 31.07.2016 11:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів