Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому курсує соціальне таксі, яке доступне для всіх потребуючих

01.08.2016 12:13 Текст:  Т+   T-  

 Проект «Соціальне таксі» це спільна ініціатива благодійного фонду «Карітас» Хмельницький, громадської організації «Світ без бар’єрів» та волонтерів.

Дмитро Козловський, керівник проекту від «Карітас» розповів для 0382.ua, що для Хмельницького потрібно мати п’ять автомобілів для того аби таксі могло здійснювати поїздки як мінімум 7 днів в тиждень і як максимум цілодобово. Наразі у місті Хмельницькому та по області їздить один автобус соціального таксі. Автомобіль спеціально обладнаний для комфортного перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями доступний з понеділка по п’ятницю.

Дане таксі користується попитом та надає можливість потребуючим відчути вільне пересування містом та спілкуватися з людьми на повну. Також головна мета проекту «Соціальне таксі» це не лише безпечне пересування містом, а й залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до активного життя. Зі слів Дмитра Козловського «...хочеться щоб автомобілі могли чергувати між собою та щоб люди з обмеженими можливостями мали змогу потрапляти також на заходи в місті, які найчастіше проходять у вихідні дні».

Функціонування автомобіля здійснюється завдяки роботі водія, котрий виконує головну роль і здійснює курсування таксі.

Дане авто обладнане гідравлічною установкою – спеціальною динамічною платформою, тому пасажир навіть не встаючи з інвалідного візка потрапляє до соціального таксі.

Також нещодавно був куплений ще один автомобіль. Наразі нове соціальне таксі перевіряють на справність та планують запустити в рейс за можливості з наступного тижня.

Певну кількість коштів для функціонування таксі залучено з обласного та міського бюджету, однак цих коштів не достатньо, тому головний спонсор даного проекту це фонд «Карітас».

http://www.0382.ua/

 

Опубликовано : 01.08.2016 12:13   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів