Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькій поліклініці буде новий флюорограф за мільйон гривень

01.08.2016 13:05 Текст:  Т+   T-  

 Пацієнти другої поліклініки обурюються, що більше півроку у закладі не працює флюорограф. Його мали ремонтувати, але потім передумали. Вирішили, що простіше буде купити новий. Пацієнти, які обслуговуються у поліклініці №2, що на проспекті, жаліються, що не можуть зробити флюорографію. 

Змушені постійно ходити в інші поліклініки, де й без того шалені черги. Як виявилось, старенький флюорограф у закладі не змогли полагодити. Спершу з міського бюджету виділили кошти на його ремонт, а тоді вирішили, що краще купити новий – менше проблем буде. Пацієнтам слід ще буде потерпіти незручності.

Обладнання з’явиться у поліклініці за два місяці. - Процедура запущена. Флюорограф у другій поліклініці буде. На останній сесії 20 липня, при перегляді бюджету виділили мільйон гривень. Відтак вони підуть на купівлю нового флюорографа. Поки не знаємо, яким він буде. Має пройти процедура тендерних закупівель.

Буде оголошено конкурс, тоді і подивимось на пропозиції, - говорить «ВСІМ» начальник управління охорони здоров'я Борис Ткач. Натомість заміна флюорографів в інші поліклініки міста поки не планується. Нагадаємо, на початку року хмельничани скаржились, що не працює флюорограф і в поліклініці №1.

http://vsim.ua/

Опубликовано : 01.08.2016 13:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів