Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Що крадії тягнуть в Хмельничан

02.08.2016 07:45 Текст:  Т+   T-  

 Днями злодії не знехтували нічим: крали від антикваріату і ковбаси до автомобільних коліс та худоби. Тож жителям області в період відпусток і городів необхідно додатково подбати про безпеку своїх домівок.

 Поки хазяїва були відсутні, в період з 23 по 29 липня, крадій підібрав ключ та проник у квартиру 34-річного місцевого жителя в м. Дунаївці по вул. Київській. Там він розжився ні багато ні замало – золотими виробами вагою 200 грам та близько 100 старовинних монет. Коли господарі повернулися, завдані збитки від візиту невідомого домушника вони оцінили в близько 765 000 гривень. З відповідною заявою вони звернулися до правоохоронних органів. Наразі поліція шукає крадія.

А от іншому злодюжці в тих же Дунаївцях поталанило менше. Намагаючись дістатися рівня свого воровського побратима, він 30 липня близько 02.00 години ночі пошкодив навісні ролети, розбив віконне скло та проник до магазину по вул. Першотравневій. Але здобиччю стали лише ковбасні вироби та 1 тисяча гривень вечірньої каси. Проте зустрічі з ним також тепер жадають правоохоронці.

 

Не вистачало для повного щастя ще одному злодюжці пари кобилок, які він і знайшов, завітавши в ніч з 29 на 30 липня в село Теліжинці на Ізяславщині. З пасовища колгоспного садка крадій забрав 2 кобили каштанової масті віком 6 та 8 років, що належать місцевим жителям.

Тож будьте пильними, не часто крадене добро повертається до своїх господарів.

Опубликовано : 02.08.2016 07:45   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів