Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Кличко вимагає від Уряду пояснити принцип формування цини на газ

02.08.2016 07:56 Текст:  Т+   T-  

 Мер Києва володимир Кличко не розуміє, за яким принципом формується ціна на газ в Україні, тому звернувся до Кабміну з вимогою пояснити роботу даного механізму

 Міський голова Києва Віталій Кличко вимагає від Кабінету міністрів України пояснень щодо формування ціни на газ для населення.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу NewsOne, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

«Уряд має пояснити, як формується ціна на газ. Адже встановлено, що 80% тарифу на теплову енергію – це вартість природного газу. Тому за моїм дорученням підготовлене звернення до уряду, аби ми отримали чітку відповідь: як сьогодні формується ціна на газ, яка частка газу власного видобутку і яку ціну ми платимо за імпортований газ? Тільки володіючи цією інформацією, можна реально впливати на тарифи», - зазначив Кличко.

За словами Кличка у випадку зростання тарифів на енергоносії може виникнути загроза того, що населення просто перестане платити за послугу.

«Вже зараз у столиці накопичився борг мешканців у розмірі 1 млрд. грн. за послуги ЖКГ. Все це може призвести до колапсу у комунальній сфері. Тому уряд повинен не називати владу на місцях популістами, а відреагувати на рішення вже кількох місцевих рад щодо запровадження мораторію на підвищення тарифів. І переглянути тарифну політику, бо люди не зможуть сплачувати за такими тарифами», - додав він.

Окрім цього київський голова також зазначив, що міська влада проводить на даний момент комплексні заходи для зменшення цін в платіжках киян взимку.

«Ми встановлюємо теплові лічильники у будинках Києва, які на 30-40% знизять вартість у платіжках киян. Однак, уряд має також реагувати на наші звернення щодо непідняття тарифів на енергоносії», - підкреслив Віталій Кличко.jkg-portal.com.u

Опубликовано : 02.08.2016 07:56   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів