Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На хмельницьких зупинках вже встановили більше 50 європейських розкладів руху

04.08.2016 12:14 Текст:  Т+   T-  

 На зупинках громадського транспорту розміщують графіки руху тролейбусів та автобусів «Електротрансу». На 149 інформаційних табличок підприємство витратить майже 200 тисяч гривень. Хмельничани матимуть змогу бачити час, коли прибуде транспорт, а також інтервал руху та номер маршруту. В «Електротрансі» обіцяють, що за 2 тижні усі зупинки громадського транспорту будуть обладнані такими табличками.

Виготовленням розкладів руху займається одна з вінницьких компаній. - До кінця тижня нам прийти решта табличок. Зараз ми почали встановлювати необхідне обладнання, готуємо програмне забезпечення, завдяки якому люди зможуть сканувати код і переглядати графік руху транспорту онлайн.

Думаю, що за 2 тижні всі таблички будуть на зупинках, - розповідає «ВСІМ» директор КП «Електротранс» Віктор Паламарчук. Поки у місті встановили лише трохи більше 50 інформаційних табличок. Загалом на обладнання зупинок піде 149 табличок. Вони обійдуться підприємству у 197 тисяч гривень. - Ми вирішили встановлювати звичайні розклади руху, а не електронні. Вони і дешевші, і зручні. У європейських країнах всюди такі, нема сенсу закупляти дорожчі, - каже Віктор Паламарчук.

Джерело : vsim ua 

Опубликовано : 04.08.2016 12:14   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів