Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На транспортні «кишені» у Хмельницькому йдуть мільйони

04.08.2016 14:07 Текст:  Т+   T-  

 У місті збільшують кілька місць для зупинок транспорту. На Чорновола розрили тротуар і зрізали дерева. По Старокостянтинівському шосе планують зробити заїзну «кишеню» з парковкою. На магістральних міських вулицях мають бути «кишені» на зупинках громадського транспорту. Там де їх немає, взялися за облаштування. Тривають роботи на Чорновола і Старокостянтинівському шосе.

Більш масштабні вони у Раковому. - Зараз триває капітальний ремонт вулиці Чорновола згідно четвертої черги. Дещо розширимо дорогу там, де цього вимагають відповідні норми, - розповіла «ВСІМ» начальних інженерно-технічного відділу управління ЖКГ Світлана Надаховська. - На ремонт дороги, тротуарів та інше передбачено 7,1 мільйона гривень. Роботи мають бути завершені до кінця року.

На Чорновола ремонтують дорогу на частині від провулку Госпітального і майже до заводу «Адвіс». На цьому відрізу є дві зупинки. Обидві біля заводу «Укрелектроапарат». Ту, що веде в сторону центру, не перенесли. З протилежної сторони посунули вперед. В подальшому маршрутки і тролейбуси ставатимуть за світлофором. На місці майбутніх «кишень» колись були дерева. Близько двох десятків лип зрізали. Комунальників це не дуже схвилювало.

- Місця для «кишень» обирали не ми. Замовляли проект у фахівців. Ми просто виконуємо завдання, - прокоментував «ВСІМ» начальник управління ЖКГ Хмельницької міськради Віктор Чапайда. Вулицю Чорновола почали ремонтувати ще у 2015 році. Основні роботи велися перед місцевими виборами. На усіх зупинках були організовані заїзні «кишені».

Тривають ремонтні роботи біля міської лікарні по Старокостянтинівському шосе. На «кишеню» передбачено 975 тисяч гривень. Тут також планують організувати місце для паркування авто. Як повідомив «ВСІМ» начальник управління по безпеці дорожнього руху Олександр Ковальчук, всі роботи мають завершити до 1 вересня. Про те, чому спершу обрали саме цю зупинку, комунальники говорять мало. Їм сказали, вони зробили. Хоча громадський транспорт по цій частині дороги ходить не дуже часто.

Джерело : vsim ua 

Опубликовано : 04.08.2016 14:07   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів