Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Електронний запис буде у всіх хмельницьких поліклініках

05.08.2016 12:40 Текст:  Т+   T-  

 Без штовханини біля реєстратури і паперової тяганини. До лікаря можна записатись через Інтернет. Раніше нововведення було лише в першій поліклініці

. Скоро електронний запис запрацює у стоматполіклініці, поліклініках №2,3,4 і перинатальному центрі. У першій поліклініці така система діє більше півроку. Лікарі хизувались нововведенням. Мовляв, система лише запрацювала, а вже користується популярністю. Тоді журналісти «ВСІМ» самі перевіряли, наскільки швидко можна записатись на прийом.

Обрали спеціаліста і зручний час. До лікаря ми потрапили, але пропустивши перед кабінетом з десять незадоволених бабусь. Як виявилось, записатись можна лише тим пацієнтам, які «приписані» до цієї поліклініки. Тим паче, «живий коридор» ніхто не відміняв. Не виходячи з дому Питання приписки вирішили. Записатись до спеціаліста з іншої поліклініки можливо. Тільки якщо там вже діє електронний запис. Хоча фахівці радять хмельничанам до вузькопрофільних спеціалістів йти лише за направленням своїх сімейних лікарів. Слідом за першою, електронний запис з’явився і в поліклініці №3.

Як розповідає «ВСІМ» начальник управління охорони здоров’я Борис Ткач, зараз спеціалісти розробляють систему для інших закладів. Вже завершується впровадження онлайн-черги у другій поліклініці, стоматполіклініці, а на черзі – електронний запис на жіночі консультації у перинатальний центр і в поліклініку №4. Чи є електронна черга ефективною? Борис Ткач запевняє, що проблем практично не має. Адже пацієнти, які приходять до реєстратури й ті, що записуються через Інтернет, не пересікаються. - Це частково розвантажує реєстратуру. Хай поки і не в повній мірі. Адже не всі люди працюють з Інтернетом. Система поки не працює на повну потужність. Це так звана пробна версія в процесі розробки. Хочемо поставити також в холі поліклінік так званий сенсорний кіоск.

Щоб людина за кілька хвилин змогла сама записатись на прийом. Однак це не означатиме, що реєстратура від цього припиняє свою роботу, - каже начальник управління охорони здоров’я. Будьте готові до сварок Як переконують хмельничан, система дуже зручна. Чим це полегшить ваш день? Вам не потрібно буде стояти у черзі до реєстратури за талончиком. Ви записуєтесь через Інтернет і собі сміливо йдете до кабінету. Але вже там у черзі може сидіти п’ять, а то й десять людей.

Хтось мовчки вас пропустить, інші можуть «тримати оборону». Будьте готові до того, що виникне конфлікт. В «живій» черзі навряд хтось захоче слухати, що ви скористались електронним записом. Тут доведеться розбиратись на місці. Медики пояснили, що таких ситуацій стараються уникати. Адже за електронною чергою слідкують у реєстратурі. Переконують, все відбувається в чітких межах. Прийом одного пацієнта у лікаря має займати 12-14 хвилин. Як працює? Заходимо на сайт Medics.

Реєструємось. Процедура займе щонайбільше п’ять хвилин. Обираємо свою клініку і шукаємо спеціалістів. Терапевти, гематологи, гінекологи, ортопеди і навіть масажисти… Далі вам пропонують познайомитись. Зліва – фото лікаря, навпроти – його рейтинг. Хмельничани можуть голосувати самостійно. Натискаєте «Записатись на прийом». Вказуєте дату і комфортний для себе час. Готово! На сайті можете прочитати інформацію про кожного лікаря. До слова, медики самі поки можуть коригувати інформацію про себе. З прикрощами або ж гарними враженнями від конкретного лікаря, можете поділитись у коментарях.
 

http://vsim.ua/

Опубликовано : 05.08.2016 12:40   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів