Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На «Катіоні» водіям маршруток планують влаштувати зону відпочинку

05.08.2016 14:36 Текст:  Т+   T-  

 Кафетерій, вбиральня і місце для відпочинку. Усе це може з’явитися на кінцевій зупинці по Львівському шосе. У мерії шукають інвестора, який полегшить будні водіїв. Поки водії їдять стоячи, а в туалет ходять за кущі. На кінцевих зупинках маршрутчики зупиняються на відпочинок. На каву і швидкі перекуси вони мають декілька хвилин.

Не всюди є місця для того, щоб «попудрити носики». По Львівському шосе вони, якщо природа покличе, йдуть просто неба. На інших кінцевих зупинках водії користуються вбиральнями в диспетчерських пунктах або ж кафе. В міській раді хочуть організувати не лише вбиральню, а й кафетерій і зону для відпочинку.

Та не за бюджетні кошти. Шукають інвестора. Готові надати йому шмат землі. На ньому має з’явитися приміщення загальною площею 70 метрів квадратних. На такій площі має вміститися кафетерій (30 м.кв.), роздільний санвузол на два місця (20 м.кв.) і кімната для відпочинку водіїв (20 м.кв.).

На кінцевій по Львівському шосе є крита зупинка і магазинчики. Водій маршрутки №23 після приїзду одразу пішов купити щось перекусити. Так роблять практично усі. Водії стоять не дуже довго. Кажуть, що мають на відпочинок 10-15 хвилин. Тому вважають, що в першу чергу потрібно туалет. - Отам наш туалет, в кущах.

Більше піти куди немає. На інших кінцевих зупинках є диспетчерські пункти чи кафе, - розповідає «ВСІМ» водій маршруту №23 Андрій
Рішення про оголошення конкурсу по відбору інвестора для зони відпочинку міськрада прийняла ще 14 липня. Повідомлення про пошук бажаючого вкласти власні кошти для реалізації ідеї влади розмістили 2 серпня. З того часу жодної заявки не надійшло. Про це «ВСІМ» повідомив виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міськради Сергій Шепурєв.

Джерело : vsim ua 

Опубликовано : 05.08.2016 14:36   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів