Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У місті буде 3 нових пришкільних спортмайданчики на Озерній, Гречанах, Ракове (НВК 7, ЗОШ 28, ЗОШ 9).

11.08.2016 10:08 Текст:  Т+   T-  

 Запланований також дворовий на Тернопільській 34. Розмір 42*22. Штучне покриття.
Капітально ремонтуємо також газон на "Локомотиві", якщо все буде добре, то "городу" там більше не буде.

 Юним хмельничанам буде де тренуватися

Три школи міста уже до нового навчального року отримають сучасні спортивні майданчики із штучним покриттям. Роботи над їх облаштуванням уже ведуться.

"Ми виділили майже 2,5 млн грн на облаштування трьох пришкільних спортивних майданчиків, - розповідає міський голова олександр Симчишин. - В урочний час вони будуть використовуватися для проведення уроків, а в позаурочний будуть у розпорядженні хмельничан, що мешкають неподалік. Майданчики будуть розташовані у різних мікрорайонах міста - біля ЗОШ№9 у Раково, НВК №7 у Гречанах та школи №28 у мікрорайоні Озерна.

Це будуть якісні майданчики із штучним покриттям та огорожею. Кожна дитина зможе проводити тут вільний час. Також виділили кошти на облаштування міждворового майданчика за адресою вулиця Тернопільська, 34, робимо капітальний ремонт стадіону "Локомотив"."

Очільник міста ділиться і планами на майбутнє - на наступний рік готуються виділити кошти на облаштування ще мінімум трьох-чотирьох пришкільних майданчиків. Мріє за каденцію оновити такі майданчики у кожній школі.

Опубликовано : 11.08.2016 10:08   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів