Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

АМКУ взявся за аеропорт "Бориспіль", який підозрюють у монополізмі - Дерев'янко

11.08.2016 14:14 Текст:  Т+   T-  

 Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розгляд справи за ознаками порушення ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" законодавства про захист економічної конкуренції.

 Про це повідомили в АМКУ у відповідь на спільне звернення народного депутата Юрія Дерев'янка та інших парламентарів.

"За результатами проведеного Антимонопольним комітетом України дослідження з урахуванням отриманої від Вас інформації...розпочато розгляд справи № 130-26.13/127-16 за ознаками порушення ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" законодавства про захист економічної конкуренції...у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" шляхом застосування різних умов до рівнозначних угод із суб'єктами господарювання без об'єктивно виправданих причин", - йдеться у відповіді АМКУ.

Комітет пообіцяв прийняти рішення відповідно до законодавства про захист економічної конкуренції за результатами розгляду даної справи.

В АМКУ також висловили подяку Юрію Дерев'янку за плідну співпрацю.

Нагадаємо, Юрій Дерев'янко 13 червня провів спільне засідання підкомітетів Комітету з питань запобігання і протидії корупції та комітету з питань транспорту, на якому з"ясувалось, що аеропорт "Бориспіль" надав знижку авіакомпанії МАУ у розмірі 80%. Після цього НАБУ розпочало обшуки в офісі компанії МАУ, яка належить олігарху Коломойському.

Прес-служба народного депутата Юрія Дерев'янка

Опубликовано : 11.08.2016 14:14   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів