Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Фестивалю середньовічної культури у Меджибожі не буде

11.08.2016 16:43 Текст:  Т+   T-  

Славнозвісний фестиваль «Стародавній Меджибіж» бере паузу. Поки на території палацу триває реставрація, організатори і собі взяли тайм-аут. Але вже наступного року обіцяють реабілітуватись.
 

 Фестиваль історичних реконструкцій щороку збирає просто шалену кількість людей. Лицарські турніри, конкурси, їжа за старовинними рецептами, етнодискотека і фаєр-шоу. Минулого року «Стародавній Меджибіж» відсвяткував ювілей – десяту річницю. На свято сюди з’їжджаються навіть із закордону. Цьогоріч організатори засмутили багатьох шанувальників заходу. Фестивалю не буде. Як розповідає «ВСІМ» співорганізатор фестивалю Юрій Даценко, причина- це перепідготовка і відпочинок. - Фест бере перепочинок не вперше. За час проведення вже було кілька пауз. Фестиваль

«Стародавній Меджибіж» не має фінансування та спонсорської допомоги, тож організатори шукають кошти самі і часто викладаються з власної кишені. Перепідготовка означає, що оргкомітет розробляє нову програму, запрошує волонтерів, вираховує нову стратегію. Крім того, у фортеці йде масштабна реконструкція палацового комплексу, - каже Юрій Даценко. Орги обіцяють, що вже наступного року фестиваль знову вируватиме. Кажуть, що пройде він з новим розмахом.

http://vsim.ua/

Опубликовано : 11.08.2016 16:43   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів