Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Три богатирі «Богдани» із дня на день вийдуть на міські маршрути Хмельницького

13.08.2016 10:15 Текст:  Т+   T-  

 У тролейбусному парку велике поповнення — три богатирі «Богдани»

 Три богатирі «Богдани» із дня на день вийдуть на міські маршрути. Хмельницькому транспортна обнова коштувала майже 14 мільйони. Тролейбуси цілком пристосовані для потреб неповно-справних людей. Пандус особисто випробував керівник «Електротрансу».

Мерія у краватках, водії у вишиванках, а «Богдани» за червоною стрічкою. Вони приїхали до Хмельницького із Луцька. Тролейбуси урочисто «благословили» у добру дорогу.

Перш, ніж сісти за кермо нової машини, водій Григорій пройшов інструктаж. До цього вусатий пан у вишиванці їздив на старому тролейбусі. Тепер не натішиться. У просторому салоні, який ще пахне заводською фарбою, ловить ВАЙ-ФАЙ, а у кабіні – бортовий комп’ютер.

Окрім пандуса, великим плюсом Віктор Паламарчук вважає і кондиціонер. Улітку, каже, буде легше і водієві, і пасажирам. Перед виходом на маршрут новенький тролейбус випробувала влада міста. Проїхали одну зупинку, та повернулися назад. Тим часом на підприємство привезли ще одну обнову – таблички із Вінниці.

Нові Богдани — хмельничани зможуть випробувати вже дуже скоро. І не лише на старих маршрутах. Можливо, один з тролейбусів пустять і до обласної лікарні. До слова, транспортна обнова коштувала місту 14 мільйонів. А до кінця року придбають ще 7 нових тролейбусів.

Опубликовано : 13.08.2016 10:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів