Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Сьогодні відбулась урочиста церемонія вручення курсантських погонів першокурсникам Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

14.08.2016 14:15 Текст:  Т+   T-  

В Національній академії Держприкордонслужби відбулась церемонія вручення погонів курсантам першого курсу набору 2016 року 

 Подія відбувалася на території Центру забезпечення навчального процесу вищого прикордонного закладу, де зараз першокурсники проходять початкову військово-професійну підготовку.

Відкрив урочистий захід тимчасово виконуючий обов’язки ректора Академії полковник Віталій Веретільник, який від імені Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка, вченої ради керівництва вищого навчального закладу сердечно привітав колишніх абітурієнтів та їхніх батьків з успішним складанням вступних екзаменів та зарахуванням на перший курс до єдиного в Україні вищого навчального закладу прикордонного відомства.

У своїй промові Віталій Веретільник закликав всіх присутніх хвилиною мовчання пом’янути та схилити голови перед пам’яттю Героїв-прикордонників, які заради майбутнього народу України, її цілісності і незалежності віддали своє життя.

Персоналом Академії було покладено квіти до «Меморіалу Павла Дияка», який героїчно загинув під час виконання завдань з захисту територіальної цілісності нашої Батьківщини в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Благословив курсантів на добрі діла та чесну самовіддану службу народові України Високопреосвященійший Антоній Митрополит Хмельницький і Камянець-Подільський Української православної церкви.

Загалом, церемонія вручення погонів молодим прикордонникам пройшла у піднесений, урочистій обстановці.

Завершилась церемонія вручення погон урочистим маршем молодого поповнення Держприкордонслужби.

Опубликовано : 14.08.2016 14:15   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів