Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Звертається до вас представництво "Вінницького прес-клубу" з проханням про поширення інформації.

15.08.2016 11:44 Текст:  Т+   T-  

 Наші партнери по Вінниці сьогодні реалізують в Хмельницькому доволі цікавий і ефективний проект, спрямований на розвиток громади.
Нижче - прес-реліз. Велике прохання не бути байдужими і поширити цю інформацію у ЗМІ Хмельницького!!!

 Комфортне місто: візуалізація руху громадського транспорту в Хмельницькому.

 

Хмельницький - одне з небагатьох міст, яке в сучасних умовах ефективно використовує кошти на реформи в громадському транспорті. З кожною впровадженою реформою місто змінюється на краще та стає все більш комфортним для проживання.

«У 2016 році Хмельницький долучився до числа небагатьох міст України, де з’явився похвилинний розклад громадського транспорту. Це відповідає кращим європейським та світовим практикам та втілює концепцію універсального дизайну. Найближчим часом всі тролейбусні зупинки Хмельницького будуть обладнані інформаційними панелями з точним графіком руху (у будні та у вихідні дні), схемами маршрутів та іншою необхідною для пасажирів інформацією. Окрім інформаційних панелей на кожній зупинці, хмельничанам також доступний мобільний додаток та сайт, за допомогою яких можна заздалегідь спланувати своє пересування по місту» - зазначив представник ініціативи rozklad.in.ua Юрій Степанець.

Одним з найважливіших показників комфортності проживання в сучасних містах є стан інфраструктури, зокрема, і транспортної. Швидкість, зрозумілість і чіткість роботи громадського транспорту дозволили Мельбурну, Відню та Ванкуверу стати найкомфортнішими містами у світі для проживання у 2014 році. На жаль, українським містам до цих показників ще потрібно пройти довгий шлях (Київ в цьому ж рейтингу зайняв 91 місце. Інші українські міста не потрапили в рейтинг загалом), але зробити перші кроки для цього ми можемо вже зараз.

За словами Юрія Степанця, в 2011 року ініціатива rozklad.in.ua поставила собі за завдання створити цілісну систему інформування пасажирів громадському транспорту. Ця система дає можливість пасажирам знати про транспорт все, що потрібно, аби комфортно і швидко пересуватись містом. А подорожуючі можуть краще розуміти українські міста для самостійного і комфортного пересування.

Завдяки співпраці з Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс» в 2016 році, така система з’явилась ще у одному Українському місті. Варто зауважити, що rozklad.in.ua є першою цілісною системою інформування пасажирів в Україні, яка відповідає універсальному дизайну на транспорті. Відтак, і іноземцям, що приїжджають до Хмельницького, і жителям інших міст, і самим хмельничанам, які подорожуватимуть країнами Європи, відтепер буде зручно орієнтуватись в системах транспорту будь-якого міста.

Також варто відзначити, що система rozklad.in.ua є ще й розумною. Тому що розумно та ощадно використовує кошти громади. Інформаційні панелі, сайт та мобільний додаток замінюють собою дорогі у виробництві та обслуговуванні системи он-лайн відстеження громадського транспорту, надають значно більше інформації пасажирам.

Автори ініціативи сподіваються, що хмельничани, як справжні європейці, шанобливо поставляться до розкладів на зупинках та не перевірятимуть їх на міцність. Для комфорту містян, розклади розміщуються на рівні очей, а не висоті в кілька метрів.

ДОАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ: Що включає система інформування

На кожній тролейбусній зупинці пасажири знайдуть інформацію: про маршрути транспорту, які пролягають через дану зупинку, час відправлення (на кожній зупинці він інший), напрямок та перелік зупинок. Також в розкладі вказана відстань до зупинок на маршруті в хвилинах. Аби така система стала реальністю, було створено унікальні інформаційні панелі та програмне забезпечення, інтернет-сторінку з детальними розкладами – ROZKLAD.IN.UA.

Варто наголосити, що хмельничанам відтепер доступний і мобільний додаток - rozklad.in.ua, який працює без необхідності постійного зв’язку з мережею Інтернет. Тобто система rozklad.in.ua зручна для кожного – комусь зручніше мати розклад на зупинці, комусь роздрукувати і мати на робочому столі, а комусь в смартфоні.

 

Дякуючи впровадженню цілісної системи інформування, жителі Хмельницького та гості міста не витрачають даремно найдорожчий ресурс 21 століття – час. А безцінні години, які щоденно витрачались в очікуванні транспорту, тепер можна присвятити родині, друзям, або ж роботі.

З повагою, Наталія Болховська, 

керівник проектів Вінницького прес-клубу

 

Опубликовано : 15.08.2016 11:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів