Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Цьогоріч потік наших туристів за кордон надзвичайно великий.

16.08.2016 07:20 Текст:  Т+   T-  

 Сезон відпусток – які ціни та сервіс очікують на хмельничан під час подорожей.

 Лідером серед обслуговування залишається Туреччина – тамтешні пляжі та готелі і до смаку, і по кишені подолянам. Та головне – вміти вибрати місце для відпочинку. У час оксамитового сезону, як запевняють самі туроператори, можна зекономити не лише час бронювання поїздки, а й кошти – до 60-відсотків. Проте і у нашій країні – є чим здивувати туриста. Цього тижня наші журналісти з’ясовували, що туристичні фірми пропонують у розпал сезону відпусток та чи цікавить Хмельниччина туристів .

Сотні буклетів та безліч турів, для кожного клієнта – індивідуальний підхід. Світлана у туристичному бізнесі – понад 10 років. За час роботи встигла вивчити смаки подолян. Розповідає, з часом вимоги до подорожей у клієнтів змінюються. Та стабільно затребуваними залишаються бюджетні тури. Цього року у співвідношенні ціна-якість лідерство тримає Туреччина.
Незважаючи на кризу та неспокій у світі, люди прагнуть відпочинку. А тому потоки відпочиваючих цього року – досить непогані, каже менеджер фірми.
Через політику змінилися і ціни на відпочинок. Насиченість росіян на європейських пляжах дається взнаки. До прикладу, цього року Болгарія та Греція стали місцем досить дорогого відпочинку серед українців. Тому турфірми пропонують варіанти подорожей.
На екзотику цього року у подолян відчувається спад, каже Світлана Лоза. Проте дешеві тури – завжди популярні. А тому чимало працівників беруть відпустки саме на серпень-вересень , в надії зекономити. Та так роблять чимало туристів, тож людський потік, а відтак і вартість поїздок зростають саме на середину літа. В агенції нам розповіли про діючі середні ціни.
Проте , у час так званого «оксамитового сезону» можна не лише відпочити у тиші, а й зекономити. Як запевняють самі тур агенції, таким чином поїздка обійдеться на 40-60 відсотків дешевше.


Тим, хто звик відпочивати біля рідних краєвидів – саме час вирушати на південь країни. Одеса та Херсон чекають туристів та пропонують різні види відпочинку. Проте , краще планувати поїздку заздалегідь – адже ціни у серпні зростають у рази, та й відповідно оренда житла. В Інтернеті за добу проживання місцеві просять від двохсот гривень. При цьому пропонують мінімальні зручності. Тому спів ставити ціни з різних джерел, щоб не стати жертвою шахраїв. Поки володарі відпусток тішаться на морі, найбільш дешевий та швидкий відпочинок – рідні простори Хмельниччини. У нас – теж є чим здивувати, кажуть в управлінні культури та туризму.
Є чим зацікавити і паломників, адже релігійний туризм на Хмельниччині теж існує.
А от що дійсно вирізняє нашу область з-поміж багатьох інших – це «зелений» туризм. Три райони області пропонують відпочинок прямо у серці природи.
Чимало туристичних місць, а це і фортеця у Меджибожі, і Самчики потребують значних коштів для реставрації. Та цього року фінансування пам’яток архітектури було значне, а отже, туризм в області процвітатиме. Тим більше що цього року маркетологи взялися за брендування Хмельниччини. Тож наша область зможе стати впізнаваною та приваблюватиме ще більшу кількість любителів подорожей.

 

http://news.tv7plus.com/

Опубликовано : 16.08.2016 07:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів