Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Похвилинний розклад хмельницьких тролейбусів відтепер не лише на табло, але й на смартфоні

16.08.2016 11:32 Текст:  Т+   T-  

 Інформаційні табло з похвилинним розкладом руху тролейбусів вже взялися встановлювати на зупинках міста.

Розклад руху муніципального транспорту перенесли і у електронну площину – розроблено сайт та мобільний додаток.
Наразі відбувається процес встановлення інформаційних табло на зупинках. Завдяки ним можна дізнатися час прибуття тролейбусів, а також номер маршруту та інтервал руху на зупинках громадського транспорту.

Табло розробляла компанія із Вінниці. До речі, зовнішій вигляд і принцип роботи ідентичний до вінницького.
Як повідомив головний інженер КП «Електротранс» Олексій Ковтун, наразі встановлено близько 30 інформаційних табло і з кожним днем їх кількість зростає. Загалом їх має бути 187.

«Компанія-розробник передала доступ управління нашому системному адміністратору, тож якщо потрібно внести якійсь корективи, то це не проблема, – говорить Олексій Ковтун. – Крім того, якщо відбулися зміни у розкладі, достатньо лише роздрукувати на кольоровому папері новий розклад і наші працівники його замінять».

Щодо того, чи буде подібний розклад і для маршрутних таксі, представник розробника Юрій Степанець сказав, що вони готові братися за це, однак замовлення такого не було.

На самих інформаційних табличках також розміщений QR-код, який розпізнається смартфонами і в режимі онлайн переглянути графік руху тролейбусів для кожної зупинки. Або ж, варто просто встановити мобільний додаток rozklad.in. Щоправда, доступний лише для користувачів Android.
Ми перевірили як працює додаток. Загалом досить простий у користуванні: показує похвилинний розклад у вихідні та будні, є нічний графік, повний розклад руху того чи іншого тролейбуса. Проте розділ «пошук» станом на вечір 15 серпня не працював. Тобто, якщо захочете дізнатися який тролейбус курсує з конкретної зупинки у певному напрямку, то поки пошук вам цієї інформації не видасть.

Ми повідомили про неполадку розробникам і ті обіцяли її виправити.  

http://ye.ua/

Опубликовано : 16.08.2016 11:32   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів