Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницька поліція розшукує 25-річного шахрая

16.08.2016 17:15 Текст:  Т+   T-  

Уродженець Чернігівської області переховується від слідства. Його підозрюють у вчиненні 18 кримінальних правопорушень за статтею «Шахрайство».
 

 Хмельницький відділ поліції розшукує Дмитра Скрипка, який підробив більше 15 паспортів. Він переклеював фотокартки справжніх власників на свої. А підроблені документи залишав магазинам в якості застави за оренду за побутові пристрої та прилади. Лише у Хмельницькому він обвів навколо пальця 5 продавців, які не помітили підробки.

Зараз поліція шукає інших потерпілих, які ще не встигли заявити. - Здебільшого брав дороговартісні товари: квадрокоптери, проектори екрани, камери GoPro тощо. За документами чоловік жодного разу не повернувся, а всі речі залишив собі, - повідомляють у поліції. Інформація про підозрюваного:

Уродженець міста Ніжин Чернігівської області; освіта середня-спеціальна, не працюючий, зареєстрований за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Гагаріна, 55.

Поліцейські просять повідомити про його місце перебування, якщо бачили в Хмельницькому, або ж звертатися, якщо стали жертвою шахрайства. Тел.: 097-561-39-70; 067-368-36-02, або звертайтеся із письмовою заявою до Хмельницького відділу поліції (м. Хмельницький, вул. Пушкіна, 15 (цілодобово)).

http://vsim.ua/

Опубликовано : 16.08.2016 17:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів