Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Водії хмельницьких маршруток не порушують лише під наглядом копів

18.08.2016 13:42 Текст:  Т+   T-  

 Рейд в центрі Хмельницького. Чотири патрульних з папками і відеокамерою руками зупиняють порушників правил дорожнього руху. 

Звертали увагу на всіх: пішоходів, велосипедистів, водіїв легкових авто та громадського транспорту. Усними попередженнями на цей раз не обмежувалися, на порушників-водіїв складали адмінпротоколи. Всі порушення знімали на відео. Фіксація порушень, за словами копів, найбільше потрібна для перевізників.

Заїзна кишеня біля Ощадбанку за 400 тисяч гривень не дуже популярна серед водіїв маршруток. - Фото- та відеопідтвердження робимо для перевізників маршрутних таксі із якими 22 серпня проведемо зустріч, - розповідає речник управління патрульної поліції Роман Мартинюк. – Після цього зробимо ще один такий рейд, але вже разом із перевізниками. Хай побачать на власні очі. Тут, в центрі, водіям громадського транспорту дають лише попередження. Проколи на порушників складають на кінцевих зупинках, щоб не заважати пасажирам. За порушення правил зупинки чи стоячі місця для перевезення пасажирів водію маршрутки передбачено штраф у розмірі 255 гривень.

Сьогодні, 18 серпня, під наглядом копів водій були слухняними. За дві години біля підземки лише один водій висадив пасажирів поза "кишенею". А двох оштрафують за "стоячих" пасажирів. Попередження дали і для 7 пішоходів, 3 велосипедистів, склали протокол на 1 водія легкового авто. - Відмовки у порушників різні. Людям похилого віку важко спускатись по сходах у підземний перехід, водій припаркувався біля підземки, бо поспішав у пологовий будинок, велосипедисти не знали, що велосипед потрібно переводити через пішохідку, - пояснює Роман Мартинюк.
 

http://vsim.ua/

Опубликовано : 18.08.2016 13:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів