Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Газопостачання в Славуті буде відновлено

08.09.2016 17:11 Текст:  Т+   T-  

 24 аварійні бригади «Хмельницькгазу» відновлюють газопостачання у Славуті

 Після поломки обладнання, що належить «Укртрансгазу», в м.Славута фахівці «Хмельницькгазу» вже поновили газопостачання промисловим споживачам. Для прискорення подачі газу іншим споживачам необхідно спростити для газовиків доступ до газового обладнання в помешканнях.

Газопостачання в м.Славута було зупинено 7 вересня біля 19.30 год., внаслідок зупинки АГРС (автоматизованої газорозподільної станції), що належить державній компанії ПАТ «Укртрансгаз». Після поновлення подачі газу з АГРС, аварійні бригади ПАТ «Хмельницькгаз» взялися відновлювати газопостачання в місті. Вже до 24.00 год 7 вересня газ поступив промисловим споживачам Славути.

На даний час у м.Славута працюють 24 аварійних бригади ПАТ «Хмельницькгаз», залучені з інших районних структурних підрозділів. Вони проводять комплекс робіт для відновлення постачання газу населенню та бюджетним установам. Дані роботи тривають з 7:30 год. 8 вересня.

«Для відновлення подачі газу славутчанам наша компанія оперативно задіяла необхідну кількість бригад, але, в першу чергу, ми провели усі необхідні заходи для локалізації даної ситуації», - інформує технічний директор «Хмельницькгазу» Олександр Лоб.

Причина зупинки АГРС встановлюється.

Прохання до споживачів газу Славути - для прискорення відновлення газопостачання необхідно спростити газовикам доступ до газового обладнання в помешканнях та з розумінням поставитися до даної ситуації.

Довідка:

ПАТ «Хмельницькгаз» здійснює розподіл природного газу на території Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району) усім категоріям споживачів. Щорічні обсяги транспортування складають близько 640 млн.м.куб. природного газу. ПАТ «Хмельницькгаз» забезпечує природним газом майже 395 тис. домоволодінь Хмельниччини. Загальний рівень газифікації області складає більше 80%, протяжність газових мереж – 17 тис.км.Підприємство є одним з найбільших роботодавців та платників податків області, що надає гарантовані робочі місця 2 тисячам працівників, стабільно входить до п’ятірки найбільших та сумлінних платників податків Хмельниччини. До бюджетів усіх рівнів ПАТ «Хмельницькгаз» у 2015 році сплатив понад 92 млн.грн.

Опубликовано : 08.09.2016 17:11   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів