Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині понад 1300 колишніх тіньових працівників стали приватними підприємцями

08.09.2016 17:17 Текст:  Т+   T-  

 Цього року за результатами контрольно-перевірочних заходів, які проводить Державна фіскальна служба Хмельниччини, до державної

 реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності, залучено 1381 осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність поза правовим полем. Для порівняння зазначимо, що торік за таких умов приватними підприємцями стали 455 мешканців нашого краю..

Водночас за січень-серпень 2016 року виявлено 2338 громадян, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями. Торік на цю пору податківцями було виявлено 1531 колишніх тіньових працівників.

Загалом в області в ході перевірок у 86 суб’єктів підприємницької діяльності, (юридичних та фізичних осіб) виявлено виплату заробітної плату та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. За результатами проведених заходів донараховано 13,9 мільйонів гривень, з яких 12,8 мільйона гривень – податок на доходи фізичних осіб та 1,1 мільйона гривень становлять нарахування єдиного соціального внеску. Із зазначеної суми до бюджету уже надійшло бюджету надійшло майже 3 мільйони гривень.

«У вирішенні питань легалізації трудової зайнятості фахівці фіскальної служби краю мають дієву підтримку влади і громади. Примітно, що у цій справі державної ваги в першу чергу застосовується методи роз‘яснення та переконання, Практично кожна наша зустрічі з керівниками місцевого самоврядування, бізнесу чи громадським активом будується на важливості вирішення проблеми легалізації зайнятості та доходів населення. Адже саме розуміння того, що гарантований соціальний захист працівників та сплату податків до бюджет громади – це шлях до цивілізованого європейського розвитку», наголосив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Опубликовано : 08.09.2016 17:17   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів